Британський фунт стерлінгів.

Британський фунт стерлінгів.

У Великобританії національною валютою є британський фунт стерлінгів. Фунт стерлінгів має міжнародне позначення GBP. Один фунт стерлінгів дорівнює 100 пенсам.

На території Великобританії в грошовому обігу беруть участь банкноти гідністю 50 фунтів стерлінгів, 20 фунтів стерлінгів, 10 фунтів стерлінгів, 5 фунтів стерлінгів, 2 фунти стерлінгів, 1 фунт стерлінга і монети номіналом 1, 2, 5, 10, 20, 50 пенсів і 1 фунт. З 1 січня 2002 року, незважаючи на введення євро на території країн Європейських Країн, у Великобританії залишається національна валюта-фунт стерлінгів. Банки окремих територій у складі Великобританії (Шотландії, Ольстера, Уельсу і т. д.) випускають банкноти зі своїм дизайном. Формально ці банкноти повинні прийматися всіма банками Великобританії, проте на практиці зустрічаються і випадки відмови.Валюты Мира. Мировые валюты - валюты разных стран. Фунт стерлингов

Великобританський банки працюють з 9.00 до 15.30 без перерви по буднях, крупні великобританський банки працюють також і в суботу. Обміняти гроші можна в будь-якому відділенні великобританського банку, при цьому буде вилучатися комісія 0,5-1%, у вечірній час, в великобританських обмінних пунктах крупних універмагів і в деяких туристичних агентствах. В аеропортах великобританський обмінні пункти працюють цілодобово. Для обміну готівкових грошей необхідний паспорт. Широко використовуються кредитні картки і дорожні чеки провідних світових платіжних систем. Великобританський банкомати дуже широко поширені, але вуличних великобританських банкоматів ненадійними, численних випадків помилкових блокувань, а операція розблокування рахунку досить тривала, від чого рекомендується вживати великобританський банкомати в установах.
Валюти Миру.

Світові валюти — валюти різних країн. Фунт стерлінгів
Фунт стерлінгів (англ. pound sterling) — грошова одиниця Великобританії. 1 фунт = 100 пенсів. Символ: £ (лат. Libra — фунт). У обігу знаходяться банкноти в 5, 10, 20, 50 фунтів; монети в 1 / 2 (практично не зустрічається), 1, 2, 5, 10, 20, 50 пенсів, 1, 2 фунти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*